KATALOG
INDIR GÖRÜNTÜLE

Eğitim ve Geliştirme

TAYAŞ GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.’de her kademe çalışanın; mevcut kalite seviyesini sürdürmek, iş verimliliğini ve performansını geliştirmek ve daha ileri seviyelere taşımak amacı ile eğitim ihtiyaçları belirlenir, uygulanır ve eğitim kayıtları Kalite ve Gıda Güvenliği ile Bilgi Güvenliği Yönetim sistemi prensiplerine göre dökümante edilir.

TAYAŞ GIDA SAN. ve TİC. A.Ş. personelinin; bilgi ve beceri düzeyinin gelişen teknolojiye uyarlanması, firmamızın kalite ve bilgi güvenliği politikalarının, kalite hedeflerinin ve amaçlarının tüm çalışan ve işe yeni alınan personele benimsetilmesi amacıyla işletme içi ve dışı eğitime tabi tutulması esastır.

İnsan kaynakları departmanı tarafından çalışanların kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunacak, kariyer hedeflerini destekleyecek, iş verimini yükseltecek, kaliteyi iyileştirecek eğitim ihtiyacının belirlenmesi ve gerçekleştirilmesi için; standart eğitimler, personel veya yöneticilerden gelen talep eğitimleri ve sosyal amaçlı eğitimler yıllık olarak planlanır. Düzenlenen eğitimlerle ilgili olarak; eğitimlerin etkinliğini değerlendirmek, çalışanların görüş ve önerilerini almak ve bir sonraki yılın eğitim planlarının hazırlanmasında değerlendirilmek amacıyla eğitim sonrası yapılan anketler ile eğitim katılımcılar tarafından değerlendirilir.

TAYAŞ GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.’de; öğrenmenin yaşı ve zamanı yoktur düşüncesi ile, sektörün dünyada ve ülkemizde değişen koşullarına uyum sağlamak, yenilikler ile bir adım öne geçmek, çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerini desteklemek adına kurum ve çalışanlar için fark yaratacak eğitimler organize etmek öncelikli şirket politikalarımızdandır.

Bizi Takip Edin

Bizden haberdar olmak için aşağıdaki formu doldurunuz.

Bu site softworks ile hazırlanmıştır.