KATALOG
INDIR GÖRÜNTÜLE

Sertifikalarımız

BRCGS ISSUE V.8 Gıda Güvenliği Standartları
TAYAŞ Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş ürünleri Tüm Dünyada geçerli olan Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri olan IFS, BRCGS ve FSSC Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerinde tanımlı husus ve koşullara göre üretilmekte, üretim, lojistik ve sevkiyatlar dahi her aşamasında yönetim sistemlerinin gerektirdiği kurallar titizlikle uygulanmakta ve Gıda Güvenliğinin bir kültür bilinci olarak tüm şirket genelinde yaygın olması adına gerekli her türlü faaliyetler gerçekleştirilmektedir.
IFS V.7 Sertifikası
TAYAŞ Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş ürünleri Tüm Dünyada geçerli olan Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri olan IFS, BRCGS ve FSSC Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerinde tanımlı husus ve koşullara göre üretilmekte, üretim, lojistik ve sevkiyatlar dahi  her aşamasında yönetim sistemlerinin gerektirdiği kurallar titizlikle uygulanmakta ve Gıda Güvenliğinin bir kültür bilinci olarak tüm şirket genelinde yaygın olması adına gerekli her türlü faaliyetler gerçekleştirilmektedir.
FSSC 22000 V 5.1 Sertifikası
TAYAŞ Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş ürünleri Tüm Dünyada geçerli olan Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri olan FSSC, IFS ve BRCGS Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerinde tanımlı husus ve koşullara göre üretilmekte, üretim, lojistik ve sevkiyatlar dahi her aşamasında yönetim sistemlerinin gerektirdiği kurallar titizlikle uygulanmakta ve Gıda Güvenliğinin bir kültür bilinci olarak tüm şirket genelinde yaygın olması adına gerekli her türlü faaliyetler gerçekleştirilmektedir.
ISO 9001 : 2015 Kalite Yönetim Sistemi
TAYAŞ Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde tüm ticari ve operasyonel süreçlerimiz ISO 9001 : 2015 Kalite Yönetim Sistemi hususlarına uygun olarak yürütülmekte olup çalışanlarımızda Kalite bilincinin sürdürülebilirliği ve geliştirilmesi vazgeçilmez önceliğimizdir.
HELAL Üretim Sistemi
TAYAŞ Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş bünyesinde hammaddeden başlayarak mamül aşamasına kadar tüm üretim proseslerimizde ürün bileşiminde bulunan bütün hammaddeler gerek menşei, gerek temin biçimi ve yolları, gerekse temin kaynağı bakımından İslami kriterlere ve insani gerekliklere uygun olup, üretim, ambalaj ve depolama aşamalarımızda yine islami kriterlere ve insani gerekliliklere, sağlık ve temizlik şartlarına ve ilgili ülkelerin lokal mevzuat ve islami gerekliliklerine uygun olarak iyi üretim uygulama kriterleri titizlikle uygulanmakta ve takip edilmektedir.
ISO 10002 : 2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi
TAYAŞ Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşterilerinin Kalite, Gıda Güvenliği ve Müşteri Memnuniyeti ile ilgili beklentilerini karşılayarak sürdürülebilir gelişmeyi sağlamak, müşteri geri bildirim kaynaklı hataları önleyerek sürekli iyileştirmeyi sağlamak müşteri geri bildirimlerini uygulanabilir tüm yasal, düzenleyici ve kurumsal gerekliliklere göre objektif ve şeffaf bir şekilde sistematik ve ücretsiz olarak değerlendirmeyi ve müşterilerimizi mutlu edecek çözümü sunarak onların memnuniyetlerini sağlamayı, iade hakkını müşterilerimize tanımak adına operasyonel süreçlerimizde ISO 10002 : 2018 Müşteri Memnuniyet Yönetim Sisteminin gerektirdiği hususlar büyük bir hassasiyet ile uygulanmaktadır.
ISO 27001 : 2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
TAYAŞ Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak Bilgi birikimimizi ve varlıklarımızı korumak ve bunlara ilişkin risklerin farkında olarak, risk bazlı yaklaşım ile süreçleri sürekli iyileştirerek prosedür ve talimatlara uyarak düzeltici ve önleyici faaliyetlerde bulunmak , riskleri azaltarak iş sürekliliğini sağlamak adına ticari ve operasyonel faaliyetlerimiz ISO 27001 : 2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi hususlarına uygun olarak yürütülmektedir.
SMETA 4 PILLAR IN – SVA – IN – SEDEX
TAYAŞ Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş Üretim ve Operasyon Tesislerinde tüm ticari ve operasyonel faaliyetlerimiz SMETA 4 PILLAR IN – SVA – IN – SEDEX Sosyal Uygunluk Belgesinin gerektirdiği hususlara göre yürütülmekte ve takip edilmektedir.
Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası
TAYAŞ Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak ithalat , ihracat ve gümrük süreçlerimiz T.C. Ticaret Bakanlığınca belirlenmiş hususlara uygun olarak yürütülmekte olup bu bağlamda ilgili Bakanlık tarafından verilmiş Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikamız mevcuttur.
Icert Helal Sertifikası
TSE Helal Sertifikası (Kakao, Çikolata, Kokolin)
TSE Helal Sertifikası (Yumuşak Şeker, Sert Şeker)

Bizi Takip Edin

Bizden haberdar olmak için aşağıdaki formu doldurunuz.

Bu site softworks ile hazırlanmıştır.