KATALOG
INDIR GÖRÜNTÜLE

Seçme ve Yerleştirme

Tayaş Gıda‘nın değerlerine, yenilikçiliğine uyum sağlayacak en doğru adayları istihdam etmek birincil önceliğimizdir. İşe alım sürecinde adaylar; şirkete bağlılık, dürüstlük, saygı, eğitim düzeyi, mesleki bilgi ve tecrübe, pozisyonun ihtiyaçlarına göre yabancı dil bilgisi, zaman yönetimi becerisi, sonuç odaklılık, analitik düşünme kabiliyetleri gibi birçok fonksiyonel ve temel yetkinlikler açısından değerlendirilmektedir.

İnsan Kaynakları tarafından mülakata davet edilen adaylara pozisyonlarına göre “Yetkinlik Bazlı Mülakat” uygulanmaktadır. İlk görüşmede olumlu değerlendirilen adaylar sonrasında pozisyonun bağlı olduğu yönetici tarafından “Teknik Mülakata” alınmaktadır. Mülakatlar sonrası olumlu değerlendirilen adaylar için “Kişilik Envanteri” ve “Referans Araştırma” süreci başlatılmaktadır.

Tüm süreçlerden başarı ile geçen ve işe alınan çalışanlara Organizasyonun Yapısı, Çalışma İlkeleri, İş Sağlığı ve İş Güvenliği, Genel Sağlık ve Hijyen başlıklarından oluşan geniş kapsamlı oryantasyon eğitimi verilmektedir.

Firmamıza yapmış olduğunuz iş başvurunuz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında ilgili mevzuatlara uygun olarak aday veri tabanımıza kaydedilmektedir.

Bizi Takip Edin

Bizden haberdar olmak için aşağıdaki formu doldurunuz.

Bu site softworks ile hazırlanmıştır.