KATALOG
INDIR GÖRÜNTÜLE

Tayaş’ta Staj

Firmamızda yaz ve kış dönemi stajları olmak üzere 2 dönem staj uygulaması vardır. Yaz dönemi stajlarında fakülte ve meslek yüksekokulları öğrencilerine, kış dönemi stajlarında ise lise öğrencilerine ilgili mevzuatlar gereğince ve şirketimizin iç yönetmeliklerine uygun olarak kontenjan ayrılmaktadır. Başvurular [email protected] üzerinden alınarak kontenjan dahilinde yerleştirmeler gerçekleştirilir.

Yaz dönemi staj programı her yıl Mart-Nisan​​​ aylarından itibaren yapılan başvurular ile başlar, başvuruların değerlendirilmesi ve insan kaynakları departmanı ve ilgili bölüm yetkililerince görüşmelerin tamamlanmasının ardından stajyer seçimi yapılır. Haziran – Eylül ayları arasında olumlu değerlendirilen stajyerler, başvuru sırasında belirlenen tarih aralığında ilgili bölümlerde staja başlarlar.

Tayaş Gıda olarak amacımız gençlerimizin kişisel ve mesleki anlamda iş yaşamına hazırlanmalarına katkıda bulunmak; ileride Tayaş bünyesine katılabilecek yetenekleri keşfetmek ve yetiştirmektir.

Firmamıza yapmış olduğunuz staj başvurunuz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında ilgili mevzuatlara uygun olarak veri tabanımıza kaydedilmektedir.

Bizi Takip Edin

Bizden haberdar olmak için aşağıdaki formu doldurunuz.

Bu site softworks ile hazırlanmıştır.